TURUNÇ

TOPLANTI VE ORGANİZASYON


Ülkemizin en elit kentlerinden olan Eskişehir ilimizin merkezinde bulunan Turunç Hotel 350 kişi kapasiteli Lotus Hall toplantı salonundasalonunda herşey sizin için düşünülmüştür. Yemekli veya yemeksiz her türlü toplantılarınıza ve düğün, nişan vb. organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için ideal bir mekandır.

Konser, seminer, bayi toplantıları, ürün lansmanı ve her türlü sosyal etkinlik için gerekli teknoloji, donanım ve konforu profesyonel hizmet anlayışı ile sağlıyoruz.

20 kişilik kapasiteye sahip VIP Lounge toplantı salonu, küçük ölçekli toplantılarınızı ve görüşmelerinizi gerçekleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Her türlü ofis cihazlarını kullanabilir, internet, telefon ve faks olanaklarından yararlanabilirsiniz. 

Turunç Eskişehir 'in tüm birimleri modern teknolojik altyapıyla donatılmıştır. Toplantı salonlarımızda; tepegöz, projeksiyon, perde, telefon, kürsü, flipchart, lazer işaretçi, mikrofon, beyaz tahta, televizyon, DVD, VCD, ses ve ışık düzeneği, hızlı internet bağlantısı, ayarlanabilir klima, ofis malzemeleri, bulunmaktadır. Toplantılarınızın verimli geçmesi için oluşturulan Business Center'da hızlı internet, faks, fotokopi, PC, yazıcı, scanner, ses ve görüntü sistemleri, kiralık gereçler, telefon ve sekreterlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Turunç Eskişehir Hotelimiz; tüm birimlerinde, özellikle toplantı ve organizasyonlarınız için ikram ve teknik destek konusunda kendi alanında uzmanlaşmış profesyonel çalışanlarıyla hizmet vermektedir.